O spółce

Ponad 30 tysięcy wybudowanych mieszkań.

Dom Development S.A. jest wiodącym deweloperem o ugruntowanej pozycji na rynku budownictwa mieszkaniowego. Za naszymi sukcesami i rozwojem stoi rzetelność i wieloletnie doświadczenie kadry zarządzającej i nadzorującej zdobyte w Polsce i na rynkach międzynarodowych.

Dom Development S.A. działa na rynku od 1996 roku, zaś od października 2006 roku jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Akcje Spółki wchodzą w skład następujących indeksów: sWIG 80, WIG Deweloperzy, WIGdiv, WIG-Poland, WIG.

Działalność Spółki skupia się przede wszystkim w Warszawie, jednak od 2011 roku rozwijamy także oddział we Wrocławiu, a od czerwca 2017 roku jesteśmy obecni również w Trójmieście. Oferta produktowa Dom Development S.A. skierowana jest do klientów indywidualnych. Obejmuje ona budynki wielorodzinne w trzech segmentach: mieszkania popularne i apartamenty o podwyższonym standardzie, które stanowią podstawę oferty Spółki, a także apartamenty luksusowe.

Wśród zrealizowanych przez Spółkę projektów są m.in.:

  • osiedla mieszkaniowe Marina Mokotów, Akacje, Derby, Regaty, Kasztanowa Aleja, Olimpia, Jeżewskiego, Bartycka, Fort Bema, Olbrachta;
  • apartamenty: Grzybowska, Opera, Opera B, Morskie Oko, Patria, Bruna, Gdański;
  • osiedla domów jednorodzinnych: Białopole, Wille Laguna, Regaty.

Wszystkie projekty wymienione powyżej znajdują się w Warszawie, gdzie Dom Development S.A. realizuje obecnie zarówno duże, wieloetapowe inwestycje takie jak Wilno, Saska, czy Żoliborz Artystyczny, jak i mniejsze, kameralne projekty.

Dom Development S.A. jest członkiem i założycielem Polskiego Związku Firm Deweloperskich, a także współtwórcą Kodeksu Dobrych Praktyk PZFD. W trosce o jak najwyższe standardy obsługi klientów oraz jakość produktów, Spółka oferuje swoim klientom zróżnicowaną ofertę dopasowaną do potrzeb, a także możliwość skorzystania z programu wykończenia wnętrz oraz wsparcie przy uzyskiwaniu kredytu na zakup mieszkania.

PL