O spółce

Ponad 40 tysięcy wybudowanych mieszkań.

Dom Development S.A. jest liderem rynku mieszkaniowego w Polsce, specjalizującym się w wieloetapowych projektach o podwyższonym standardzie. Za naszymi sukcesami i rozwojem stoi rzetelność i wieloletnie doświadczenie kadry zarządzającej i nadzorującej zdobyte w Polsce i na rynkach międzynarodowych.

Dom Development S.A. działa na rynku od 1996 roku, zaś od października 2006 roku jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Akcje Spółki wchodzą w skład następujących indeksów: mWIG 40, WIG Nieruchomości, WIGdiv, WIG-Poland, WIG.

Dom Development S.A. prowadzi działalność w Warszawie, gdzie jest niekwestionowanym liderem pod względem liczby sprzedanych mieszkań. Od 2008 roku Grupa działa we Wrocławiu, obecnie wszystkie projekty Grupy w tym mieście są realizowane przez Dom Development Wrocław Sp. z o.o.

W 2017 roku w wyniku przejęcia Grupy Kapitałowej Euro Styl S.A., Grupa weszła na rynek trójmiejski. Wejście Euro Styl S.A. do Grupy Kapitałowej Dom Development S.A. umożliwiło skokowy wzrost skali jej działalności. Obecnie Euro Styl S.A. jest jednym z liderów rynku trójmiejskiego.

W skład przejętej Grupy Kapitałowej Euro Styl S.A., wchodzi także spółka Euro Styl Construction Sp. z o.o., generalny wykonawca wszystkich inwestycji Grupy w Trójmieście. W 2018 roku powołana została Dom Construction Sp. z o.o., generalny wykonawca inwestycji Grupy w Warszawie i Wrocławiu. Dzięki własnemu generalnemu wykonawstwu, Grupa Dom Development zachowuje wysoką jakość i terminowość realizowanych inwestycji przy utrzymaniu ponadprzeciętnej rentowności.

Od 2010 roku Grupa aktywnie wspiera nabywców mieszkań w pozyskiwaniu kredytów hipotecznych. Dom Development Kredyty Sp. z o.o. to pośrednik kredytu hipotecznego obsługujący wyłącznie klientów Grupy. Dzięki dużej skali działalności Grupa jest w stanie uzyskać konkurencyjne warunki finansowania oraz pomóc w dopełnieniu formalności swoim klientom.

Dom Development S.A. jest członkiem i założycielem Polskiego Związku Firm Deweloperskich, a także współtwórcą Kodeksu Dobrych Praktyk PZFD. W trosce o jak najwyższe standardy obsługi klientów oraz jakość produktów, Spółka oferuje swoim klientom zróżnicowaną ofertę dopasowaną do potrzeb, a także możliwość skorzystania z programu wykończenia wnętrz oraz wsparcie przy uzyskiwaniu kredytu na zakup mieszkania.

PL