Wydarzenia korporacyjne

Dom Development Kraków Sp. z o.o. w dniu 19 czerwca 2024 r. wprowadził do oferty kolejny etap Apartamentów Park Matecznego.

W ramach drugiego etapu powstaną 2 budynki, w których znajdzie się 148 mieszkań oraz 2 lokale usługowe. Planowany termin realizacji to IV kwartał 2025 roku.

Dbałość o środowisko i zrównoważony rozwój od lat zajmują istotne miejsce w naszej działalności. Już niedługo, w raporcie niefinansowym, po raz kolejny opiszemy realizowane przez nas aktywności w tym zakresie.

Pierwszym krokiem do poprawnego zaraportowania naszych działań jest poznanie Państwa opinii na temat kluczowych obszarów oddziaływania Grupy Dom Development na otoczenie. Będziemy wdzięczni za poświęcenie kilku minut i wypełnienie anonimowej ankiety, która pomoże nam zidentyfikować istotne kwestie ESG.

 

Link do ankiety: https://forms.office.com/e/M4Ah7H7dnV

 

Odpowiedzi zbieramy do 30 czerwca 2024 r.

Dom Development Kraków Sp. z o.o. w dniu 5 czerwca 2024 roku wprowadził do sprzedaży nowy etap Osiedla przy Malborskiej, zlokalizowanego w sąsiedztwie Parku Duchackiego.

W ramach nowego etapu powstanie 1 budynek, w którym znajdzie się 69 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 35 do 102 m2. Termin zakończenia realizacji planowany jest na II kwartał 2026 roku.

Dom Development Kraków Sp. z o.o. w dniu 23 maja 2024 r., wprowadził do sprzedaży nowy etap Osiedla 29. Aleja w Krakowie.

W ramach nowego etapu powstanie 1 budynek, w którym znajdzie się 166 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 32 do 104 m2. Termin realizacji planowany jest na II kwartał 2026 roku.

Dom Development S.A. w dniu 22.05.2024 roku rozpoczął budowę kolejnego etapu Dzielnicy Mieszkaniowej Metro Zachód w Warszawie

Dom Development S.A. w dniu 22.05.2024 roku rozpoczął budowę nowej dzielnicy mieszkaniowej – Mokotów Sportowy położonej przy ul. Antoniewskiej. Lokalizacja między Jeziorkiem Czerniakowskim a zakolem Wisły oraz utrzymane w sportowym duchu części wspólne zachęcą do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu, a bogata infrastruktura Mokotowa zapewni komfort codziennego życia.

Dom Development Kraków Sp. z o.o. w dniu 15 maja 2024 roku wprowadził do sprzedaży nową inwestycję w Krakowie – Apartamenty Park Matecznego.

W ramach pierwszego etapu powstanie 1 budynek, w którym znajdzie się 26 mieszkań oraz 7 lokali usługowych. Planowany termin realizacji to IV kwartał 2025 roku.

Dom Development S.A. w dniu 11 maja 2024 wprowadził do sprzedaży nowy etap Osiedla przy Alejach w Warszawie. Położenie w dzielnicy Włochy zapewnia dostęp do bogatej oferty handlowo-usługowej, a Aleje Jerozolimskie umożliwiają sprawną komunikację.

W ramach nowego etapu powstaną 2 budynki, w których znajdzie się 150 mieszkań o zróżnicowanych metrażach.

Zakończenie budowy planowane jest na IV kwartał 2025 roku.

Dom Development S.A. uruchomił realizację nowej inwestycji w warszawskiej dzielnicy Ursus. Bogata infrastruktura miejska w okolicy oraz wygodny dostęp do centrum sprawiają, że Osiedle Przy Forcie to znakomita propozycja dla ceniących komfort codziennego życia.

W pierwszym etapie inwestycji powstaną 124 mieszkania.

Dom Development S.A. w dniu 20 marca 2024 rozpoczął sprzedaż drugiego etapu Harmonii Mokotów. Dogodna lokalizacja inwestycji przy al. Polski Walczącej zapewnia łatwą komunikację po mieście, w tym dojazd do ścisłego centrum Warszawy w zaledwie 15 minut.

W ramach nowego etapu do oferty wprowadzone zostało 196 mieszkań o zróżnicowanych metrażach i funkcjonalnych rozkładach.

Euro Styl S.A. rozpoczął sprzedaż nowej inwestycji Wzgórze Hoplity w Gdańsku u zbiegu ulic Kartuskiej i Myśliwskiej.

Dom Development S.A. w dniu 14 lutego 2024 r., wprowadził do sprzedaży nowy etap Osiedla przy Alejach w Warszawie.

Dom Development Kraków Sp. z o.o. w dniu 14 lutego 2024 r., wprowadził do sprzedaży nowy etap Osiedla Górka Narodowa w Krakowie.

Dom Development S.A. w dniu 7 lutego 2024 r., rozpoczął sprzedaż nowego etapu Osiedla Urbino, zlokalizowanego na pograniczu warszawskich dzielnic Włochy i Ochota.

W ramach nowego etapu w 2 budynkach powstanie łącznie 100 mieszkań. Planowany termin zakończenia budowy przewidziany jest na ostatni kwartał 2025 roku.

Dom Development Wrocław Sp. z o.o. w dniu 17 stycznia 2024 r., wprowadził do sprzedaży kolejny etap inwestycji Braniborska 80.

W nowym budynku znajduje się 205 mieszkań.

Dom Development Wrocław Sp. z o.o. w dniu 27 grudnia 2023 r., rozpoczął sprzedaż Apartamentów nad Oławką – nowej inwestycji w standardzie premium , zlokalizowanej tuż nad malowniczą rzeką Oławą – w otoczeniu bulwarów, Parku na Niskich Łąkach i Lasu Rakowieckiego.

Dom Development S.A. rozpoczął sprzedaż Osiedla Harmonia Mokotów zlokalizowanego przy al. Polski Walczącej.

Zarząd Dom Development S.A. z siedzibą w Warszawie, wpisanej do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla M.St. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 000031483 (dalej „Spółka”) ogłasza o wypłacie akcjonariuszom przez Spółkę zaliczki na poczet dywidendy za 2023 rok w kwocie 141.341.321 zł (słownie: sto czterdzieści jeden milionów trzysta czterdzieści jeden tysięcy trzysta dwadzieścia jeden złotych), tj. 5,50 zł (słownie: pięć złotych pięćdziesiąt groszy) na jedną akcję. Uprawnionymi do otrzymania wypłaty zaliczki na poczet dywidendy będą akcjonariusze posiadający akcje Spółki w dniu 12 grudnia 2023 r. Wypłata zaliczki na poczet dywidendy nastąpi w dniu 18 grudnia 2023 r.

Kwota zaliczki nie przekracza połowy zysku osiągniętego od końca 2022 r., wykazanego w śródrocznym skróconym sprawozdaniu finansowym Spółki za okres sześciu miesięcy zakończony 30 czerwca 2023 r., zbadanym przez biegłego rewidenta - PricewaterhouseCoopers Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Audyt sp. k. z siedzibą w Warszawie.

Dom Development Wrocław Sp. z o.o. rozpoczął sprzedaż mieszkań w inwestycji Osiedle Harmonia, zlokalizowanej na wrocławskich Maślicach.

Dom Development S.A. rozpoczął sprzedaż apartamentów w inwestycji Apartamenty Literacka, położonej na granicy trzech dzielnic: Bielan, Żoliborza i Bemowa.

Dom Development S.A. wprowadził do oferty nowy etap Osiedla Wilno – znanej i popularnej inwestycji zlokalizowanej na warszawskim Targówku.

Dom Development S.A. rozpoczął sprzedaż nowego projektu - Osiedla przy Alejach, zlokalizowanego w dzielnicy Włochy.

Atuty metropolii na wyciągnięcie ręki przy jednoczesnym komforcie mieszkania w pobliżu terenów zielonych – takie możliwości daje wrocławskie Psie Pole. Wpisuje się tym samym w koncepcję miasta 15-minutowego, która zakłada dostępność w zasięgu spaceru kluczowej infrastruktury i usług. To tu Dom Development rozwija swoją popularną inwestycję mieszkaniową – właśnie rozpoczęła się budowa III etapu osiedla przy ul. Zielnej.

Dom Development, lider rynku deweloperskiego w Polsce, uruchomił sprzedaż inwestycji Braniborska 80 we Wrocławiu. W ofercie znalazły się 183 mieszkania o zróżnicowanych metrażach. 

Zakończenie inwestycji zaplanowano na IV kwartał 2024 roku.

Szczegółową informację o tej inwestycji znajdą Państwo w załączonym komunikacie.

Blisko centrum i jeszcze bliżej Odry – przy ul. Michalczyka na wrocławskim Szczepinie Dom Development rozpoczął realizację nowej inwestycji mieszkaniowej - Apartamenty nad Rzeką. Firma odrestauruje również część zabytkowego nabrzeża.

W 2022 roku Grupa Kapitałowa Dom Development S.A. sprzedała 3 093 lokali netto (-24% r/r), w tym: 1 738 w Warszawie, 793 w Trójmieście, 354 we Wrocławiu i 208 w Krakowie. Grupa zakontraktowała także budowę 397 lokali na rzecz inwestora instytucjonalnego z segmentu PRS (Private Rental Sector).

Sprzedaż Grupy w IV kwartale wyniosła 831 lokali (+18% IVkw./IIIkw.).

W minionym  roku, Grupa przekazała 3 666 lokale, w tym 1 068 lokali w IV kwartale.

Szczegółową informację o wynikach Grupy wraz z komentarzem Zarządu Dom Development S.A. na temat sytuacji rynkowej znajdą Państwo w załączonym pliku.

W III kwartale 2022 roku Grupa Kapitałowa Dom Development S.A. sprzedała 703 lokale netto oraz przekazała 420 lokali.

Szczegółową informację o wynikach Grupy wraz z komentarzem Zarządu Dom Development S.A. na temat sytuacji rynkowej znajdą Państwo w załączonym pliku.

W II kwartale 2022 roku Grupa Kapitałowa Dom Development S.A. sprzedała 801 lokali netto (+6% kw./kw.).

Łącznie, w I półroczu 2022 roku Grupa sprzedała 1 559 lokali wobec 2 116 lokali rok wcześniej.

W I półroczu 2022 roku Grupa przekazała 2 178 lokali, w tym 1 048 lokale w II kwartale.

Szczegółową informację wraz z komentarzem Zarządu Dom Development S.A. na temat sytuacji rynkowej znajdą Państwo w załączonym pliku.

Grupa Kapitałowa Dom Development S.A. przedstawiła strategię ESG DOM 2030, w której zapowiada m.in. redukcję emisji dwutlenku węgla o 30% do 2030 r., wdrożenie idei 15-minutowego miasta w 90% projektów, a także spełnienie 30-procentowego parytetu płci w Zarządzie i Radzie Nadzorczej.

 

Strategia ESG DOM 2030 opiera się na trzech filarach: 

 

Pełna treść Strategii ESG DOM 2030 znajduje się w zakładce: https://inwestor.domd.pl/pl/esg

 

Gdański Euro Styl z Grupy Dom Development wprowadził do sprzedaży 92 mieszkania w nowej inwestycji Widoki w Rumi.

Przekazanie lokali zaplanowano na IV kwartał 2024 roku.

Szczegółową informację o tej inwestycji znajdą Państwo w załączonym komunikacie.

Dom Development rozpoczął sprzedaż Osiedla Mieszkaniowego Górka Narodowa – wieloetapowej inwestycji zlokalizowanej w północnej części Krakowa. W pierwszej kolejności powstanie 136 mieszkań w dwóch 5-piętrowych budynkach.

Zakończenie budowy nowego etapu planowane jest na przełom 2023 i 2024 roku.

Szczegółową informację o tej inwestycji znajdą Państwo w załączonym komunikacie.

 

W Grupie Dom Development ważne są dla nas dbałość o środowisko i zrównoważony rozwój. Działamy w tym zakresie od lat. Rozpoczęliśmy prace nad przygotowaniem kompletnej strategii ESG Grupy, która usystematyzuje nasze dotychczasowe aktywności, a także określi kierunki działań na przyszłość.

Chcielibyśmy poznać Państwa opinię na temat kluczowych obszarów oddziaływania Grupy Kapitałowej Dom Development na otoczenie. Będziemy wdzięczni za poświęcenie kilku minut i wypełnienie anonimowej ankiety, która pomoże nam zidentyfikować istotne elementy strategii i stworzyć ją zgodnie z międzynarodowymi standardami GRI.

Link do ankiety: https://lnkd.in/dav-ni73

Odpowiedzi zbieramy do 11 maja.

Euro Styl z Grupy Dom Development wprowadził do sprzedaży inwestycję LAS, położoną nad morzem w Jastarni na Półwyspie Helskim. W ofercie znajdzie się 60 całorocznych apartamentów serwisowanych.

Termin odbioru lokali zaplanowano na II kwartał 2024 roku.

Szczegółową informację o tej inwestycji znajdą Państwo w załączonym komunikacie prasowym.

W I kwartale 2022 roku Grupa Kapitałowa Dom Development S.A. sprzedała 758 lokali, zaś 1 094 lokale zostały przekazane nabywcom.

Szczegółową informację, wraz z komentarzem Zarządu Dom Development S.A. na temat sytuacji rynkowej, znajdą Państwo w załączonym pliku.

Dom Development S.A. rozpoczęła sprzedaż 96 lokali w ramach projektu Apartamenty Solipska na warszawskich Włochach.

Zakończenie budowy tej inwestycji zaplanowane jest na IV kwartał 2023 roku.

Szczegółową informację znajdą Państwo w załączonym komunikacie prasowym.

Euro Styl S.A. z Grupy Dom Development wprowadził do sprzedaży 200 mieszkań i 4 lokale usługowe w III etapie Osiedla Perspektywa zlokalizowanego w śródmieściu Gdańska.

Przekazanie lokali zaplanowano na IV kwartał 2024 roku.

Szczegółową informację o tej inwestycji znajdą Państwo w załączonym komunikacie prasowym.

Euro Styl S.A. wprowadził do sprzedaży 82 mieszkania w pierwszym etapie Konstelacji – nowej inwestycji w Pogórzu na granicy z Gdynią. 

Przekazanie lokali zaplanowano na IV kwartał 2024 roku.

Szczegółową informację o tej inwestycji znajdą Państwo w załączonym komunikacie.

W 2021 roku Grupa Kapitałowa Dom Development S.A. sprzedała 4 066 lokali netto (+8% r/r), w tym: 2 165 w Warszawie, 1 263 w Trójmieście, 519 we Wrocławiu i 119 w Krakowie. Sprzedaż Grupy w IV kwartale wyniosła 1 094 lokale (+28% kw./kw.).

W minionym  roku, Grupa przekazała 3 332 lokale, w tym 811 lokali w IV kwartale.

Szczegółową informację o wynikach Grupy wraz z komentarzem Zarządu Dom Development S.A. na temat sytuacji rynkowej znajdą Państwo w załączonym pliku.

Dom Development S.A. wprowadził do oferty 403 mieszkania i 27 lokali użytkowych w ramach inwestycji Apartamenty Ludwiki, zlokalizowanej na warszawskiej Woli. Przekazanie lokali planowane jest na IV kwartał 2023 roku.

Szczegółową informację o tej inwestycji znajdą Państwo w załączonym komunikacie prasowym.

Dom Development S.A. wprowadził do oferty 231 mieszkań w  ramach Osiedla Bokserska 71 w Warszawie - nowej inwestycji zlokalizowanej na pograniczu Ursynowa i Mokotowa. Zakończenie budowy zaplanowano na przełom 2022 i 2023 roku.

Szczegółową informację na temat tej inwestycji znajdą Państwo w załączonym komunikacie.

Dom Development S.A. wprowadził do oferty 102 mieszkania w ramach kolejnego etapu Dzielnicy Mieszkaniowej Metro Zachód na warszawskim Bemowie. Zakończenie budowy planowane jest na II kwartał 2023 roku.

Szczególową informację na temat tej inwestycji znajdą Państwo w załączonym komunikacie.

W ciągu trzech kwartałów 2021 roku Grupa Kapitałowa Dom Development S.A. sprzedała 2 972 lokale netto, tj. o 13% więcej niż w analogicznym okresie 2020 roku, w tym 856 lokali w III kwartale 2021 roku (389 lokali w Warszawie, 304 w Trójmieście, 116 we Wrocławiu i 47 w Krakowie).

W ciągu 9 miesięcy 2021 roku, Grupa przekazała 2 521 lokali, w tym 599 lokali w III kwartale.

Szczegółową informację wraz z komentarzem Zarządu Dom Development S.A. na temat sytuacji rynkowej znajdą Państwo w załączonym pliku.

Dom Development S.A. rozpoczęła sprzedaż 124 mieszkań na Osiedlu Urbino, zlokalizowanym na pograniczu warszawskich dzielnic Włochy i Ochota.

Szczegółową informację na temat tej inwestycji znajdą Państwo w załączonym komunikacie.

Euro Styl S.A. z Grupy Kapitałowej Dom Development S.A. wprowadził do oferty 145 mieszkań oraz 19 lokali usługowych w drugim etapie inwestycji DOKI Living na postoczniowych terenach w pobliżu gdańskiego Śródmieścia.

Przekazanie lokali planowane jest na koniec 2023 roku.

Szczegółową informację o tym projekcie znajdą Państwo w załączonym komunikacie prasowym.

W II kwartale 2021 roku Grupa Kapitałowa Dom Development S.A. sprzedała 1 032 lokale (o 26% więcej niż w II kw. 2020 r.).
Łącznie, w I półroczu 2021 roku, Grupa sprzedała 2 116 lokali, tj. o 30% więcej niż rok wcześniej.

W I półroczu 2021 roku Grupa przekazała 1 922 lokale, w tym 556 lokali w II kwartale.

Szczegółową informację wraz z komentarzem Zarządu Dom Development S.A. na temat sytuacji rynkowej znajdą Państwo w załączonym pliku.

Euro Styl S.A. z Grupy Kapitałowej Dom Development S.A. wprowadził do oferty 106 lokali w ramach kolejnego etapu osiedla Dynamika w Gdańsku.

Przekazania gotowych lokali planowane są na przełom II i III kwartału 2023 roku.

Szczegółowe informacje o tej inwestycji znajdą Państwo w załączonym komunikacie prasowym.

Dom Development S.A. wprowadziła do oferty 153 mieszkania w ramach kolejnego etapu Dzielnicy Mieszkaniowej Metro Zachód na warszawskim Bemowie.

Przekazania gotowych lokali planowane jest na przełom 2022 i 2023 roku.

Szczegółową informację o tej inwestycji znajdą Państwo w załączonym komunikacie.

Dom Development S.A. wprowadził do oferty 158 mieszkań w ramach kolejnego etapu Osiedla Wilno położonego na warszawskim Targówku. 

Rozpoczęcie przekazań gotowych mieszkań planowane jest na przełomie 2022 i 2023 roku.

Szczegółową informację o tej inwestycji znajdą Państwo w załączonym komunikacie.

W I kwartale 2021 roku Grupa Kapitałowa Dom Development S.A. sprzedała 1 084 lokale (o 33% więcej niż w I kw. 2020 r.). 

W minionym kwartale Grupa przekazała 1 336 lokali (wzrost  o 149% r/r).

Szczegółową informację wraz z komentarzem Zarządu Dom Development S.A. na temat sytuacji rynkowej znajdą Państwo w załączonym pliku.

Dom Development S.A. wprowadził do oferty 35 apartamentów oraz 2 lokale usługowe w nowej inwestycji Apartamenty Służewiec na pograniczu Ursynowa i Mokotowa przy ulicy Bokserskiej.

Zakończenie budowy i przekazania gotowych lokali planowane są na przełom III i IV kwartału 2022 roku.

Szczegółową informację o tym projekcie znajdą Państwo w załączonym komunikacie.

Euro Styl S.A. z Grupy Kapitałowej Dom Development S.A. wprowadził do sprzedaży 45 mieszkań w ramach kolejmego etapu Osiedla Przy Błoniach zlokalizowanego w Rumi Janowie.

Zakończenie budowy tej inwestycji oraz rozpoczęcie przekazań gotowych lokali nastąpi na przełomie III i IV kwartału 2022 roku.

Szczegółową informację o tej inwestycji znajdą Państwo w załączonym komunikacie prasowym.

Dom Development S.A. wprowadził do oferty 154 mieszkania w ramach kolejnego etapu Osiedla Wilno położonego na warszawskim Targówku. 

Rozpoczęcie przekazań gotowych mieszkań planowane jest na IV kwartał 2022 roku.

Szczegółową informację o tej inwestycji znajdą Państwo w załączonym komunikacie.

Dom Development S.A. wprowadził do sprzedaży 159 mieszkań w ramach ostatniego etapu Osiedla Stacja Grochów na warszawskiej Pradze Południe.

Rozpoczęcie przekazań gotowych mieszkań nastąpi w połowie 2022 roku.

Szczegółową informację o tej inwestycji znajdą Państwo w załączonym komunikacie prasowym

Dom Development Wrocław Sp. z o.o. rozpoczął sprzedaż Apartamentów Ołtaszyn. W ramach osiedla powstanie 150 apartamentów oraz 8 lokali usługowych, których budowa zakończy się w II kwartale 2022 roku.

Szczegółową informację znajdą Państwo w załączonym komunikacie.

Dom Development S.A. wprowadził do oferty 140 mieszkań i 5 lokali użytkowych w ramach 3 etapu projektu Dzielnica Mieszkaniowa Metro Zachód na warszawskim Bemowie. 

Rozpoczęcie przekazań mieszkań w ramach tego etapu planowane jest na IV kwartał 2022 roku.

Szczegółową informację o tej inwestycji znajdą Państwo w załączonym komunikacie.

W 2020 roku Grupa Kapitałowa Dom Development S.A. sprzedała 3.756 lokali (w tym 1.130 w IV kwartale). 

W 2020 roku Grupa przekazała 3.006 lokali (w tym 1.073 w IV kwartale).

Szczegółową informację wraz z komentarzem Zarządu Dom Development S.A. na temat sytuacji rynkowej znajdą Państwo w załączonym pliku.

Euro Styl S.A. rozpoczął sprzedaż 135 mieszkań oraz 5 lokali usługowych w ramach kolejnego etapu osiedla Zielony Południk w Gdańsku.

Przekazania mieszkań z tego etapu zaplanowane są na przełom drugiego i trzeciego kwartału 2022 roku.

Szczegółową informację nt. inwestycji znajdą Państwo w załączonym komunikacie.

 

Euro Styl S.A. z Grupy Kapitałowej Dom Development S.A. rozpoczął sprzedaż 212 mieszkań i 15 lokali usługowych w dwóch budynkach pierwszego etapu projektu DOKI Living. Deweloper równocześnie wprowadził do oferty 114 loftów serwisowanych, które powstają w MONTOWNI – odrestaurowanym, zabytkowym gmachu przystosowanym do funkcji hotelowej z centrum konferencyjnym i food hallem w części parterowej.  

Inwestycja zlokalizowana jest na historycznych, postoczniowych terenach Młodego Miasta w Gdańsku.

Szczegółową informację o tym projekcie znajdą Państwo w załączonym komunikacia.

Dom Development Wrocław Sp. z o.o. rozpoczęła sprzedaż inwestycji Chociebuska 11 położonej na wrocławskim Nowym Dworze, w ramach której powstaną 194 mieszkania i 2 lokale usługowe.

Zakończenie budowy tego projektu planowane jest na III kwartał 2023 roku. Szczegółową informację znajdą Państwo w załączonym komunikacie. 

Dom Development S.A. rozpoczął sprzedaż 269 mieszkań oraz 11 lokali usługowych w ramch ostatniego etapu flagowej inwestycji Żoliborz Artystyczny. 

Przekazania gotowych lokali planowane są na przełom 2021 i 2022 roku. 

Szczegółową informację o tej inwestycji znajdą Państwo w załączonym komunikacie. 

Euro Styl S.A. z Grupy Dom Development S.A. rozpoczął sprzedaż 252 lokali w ramach II etapu osiedla Perspektywa w śródmieściu Gdańska.

Rozpoczęcie przekazań gotowych lokali planowane jest na pierwszy kwartał 2023 roku.

Więcej informacji o tej inwestycji znajdą Państwo w załączonym komunikacie prasowym.

W III kwartale 2020 roku Grupa sprzedała 995 lokali netto (o 22% więcej niż w II kwartale 2020 r. i o 6% więcej niż w III kwartale 2019 r.), z czego w Warszawie sprzedano 581 lokali, 303 w Trójmieście i 111 we Wrocławiu. Zgodnie z planem, w III kwartale przekazaliśmy 692 lokale.

Szczegółowa informacja na temat osiągniętych w III kwartale wyników sprzedaży i przekazań wraz z komentarzem Zarządu Dom Development S.A. na temat sytuacji rynkowej znajduje się w komunikcie załączonym poniżej.

Dom Development S.A. wyemitowała 100.000 (sto tysięcy) sztuk niezabezpieczonych obligacji na okaziciela serii DOMDET4250925 o wartości nominalnej 1.000 zł każda, z datą wykupu przypadającą w dniu 25 września 2025r.

Łączna wartość emisji to 100.000.000 (sto milionów) zł. Wartość emisyjna równa jest wartości nominalnej obligacji.

Oprocentowanie obligacji ustalone zostało w oparciu o stawkę WIBOR 6M + marża.

Nota informacyjna opisanej powyżej oraz pozostałych emisji obligacji Dom Development S.A. dostępna jest pod adresem: 

 https://gpwcatalyst.pl/emitenci-obligacji-dokumenty-firmy

 

Dom Development S.A. wprowadził do oferty 114 apartamentów oraz 11 lokali usługowcych w ramach Rezydencji Stanisława Augusta położonej w Parku Skaryszewskim na warszawskiej Pradze Południe.

Zakończenie budowy zaplanowane jest na IV kwartał 2022 roku.

 

Szczegółową informację znajdą Państwo w załączonym komunikacie.

Dom Development Wrocław Sp. z o.o. wprowadził do oferty 160 mieszkań w inwestycji Osiedle Zielna na wrocławskim Psimu Polu. 

Rozpoczęcie budowy planowane jest na IV kwartał 2020 roku, a jej zakończenie nastąpi w I kwartale 2022 roku.

 

Szczegółową informację znajdą Państwo w załączonym komunikacie.

Euro Styl S.A. z Grupy Kapitałowej Dom Development S.A. wprowadził do oferty 88 mieszkań w ramach Osiedla Zielony południk w Gdańsku. 

Start przekazań mieszkań w ramach tego projektu zaplanowano na I kwartał 2022 roku.

Szczegółową informację na temat inwestycji znajdą Państwo w załączonym komunikacie.

 

Euro Styl S.A. z Grupy Kapitałowej Dom Development S.A. wprowadził do oferty 65 mieszkań w ramach Osiedla przy Błoniach w Rumi Janowie. Termin przekazania nowego budynku zaplanowano na II kwartał 2022 roku.

Szczegółową informację na temat tej inwestycji znajdą Państwo w załączonym komunikacie.

Dom Development Wrocław Sp. z o.o. z Grupy Kapitałowej Dom Development S.A. wprowadził do oferty 101 mieszkań w ramach II etapu Osiedla Komedy na wrocławskim Jagodnie. 

Przekazania mieszkań w ramach tej inwestycji rozpoczną się w I kwartale 2022 r. 

Szczegółową informację na temat inwestycji znajdą Państwo w załączonym komunikacie.

Euro Styl S.A. z Grupy Kapitałowej Dom Development S.A. rozpoczął sprzedaż 124 mieszkań w ramach inwestycji Nasze Miejsce przy ul. Niepołomickiej w Gdańsku. Poszczególne etapy inwestycji przekazywane będą między pierwszym a trzecim kwartałem 2022 roku.

Szczegółową informację znajdą Państwo w złączonym komunikacie

 

 

 

Euro Styl S.A. z Grupy Kapitałowej Dom Development S.A. wprowadził do oferty 129 mieszkań w ramach Osiedla Beauforta w Pogórzu koło Gdyni. Termin przekazania nowych budynków zaplanowano na I i III kwartał 2022 roku.

Szczegółową informację na temat tej inwestycji znajdą Państwo w załączonym komunikacie.

II kwartale 2020 roku Grupa sprzedała 816 lokali netto (o 2% mniej niż w II kwartale 2019 roku), z czego w Warszawie sprzedano 603 lokale, 147 w Trójmieście i 66 we Wrocławiu. Zgodnie z planem, w II kwartale przekazaliśmy 692 lokale (o 57% więcej niż rok wcześniej).

Szczegółowa informacja na temat osiągniętych w II kwartale wyników sprzedaży i przekazań wraz z komentarzem Zarządu Dom Development S.A. na temat sytuacji rynkowej znajduje się w komunikcie załączonym poniżej.

Dom Development S.A. wprowadził do oferty 55 lokali w ramach kolejnego etapu osiedla Żoliborz Artystyczny. Rozpoczęcie przekazań planowane jest na przełom 2021 i 2022 roku. 

Szczegółową informację znajdą Państwo w załączonym komunikacie

Dom Development S.A. wprowadził do oferty 204 mieszkania w ramahc II etapu Osiedla Głębocka na warszawkiej Białołęce. Rozpoczęcie przekazań mieszkań planowane jest na I kwartał2022 roku. 

Szczegółową informację na temat tej inwestycji znajdą Państwo w załączonym komunikacie.

Dom Development S.A. rozpoczął sprzedaż nowej inwestycji Osiedle Głębocka na Białołęce (etap I z 60 mieszkaniami) oraz wprowadził do oferty kolejne etapy realizowanych inwestycji: Żoliborz Artystyczny - 153 mieszkania i 5 lokali usługowych, Dzielnica Mieszkaniowa Metro Zachód - 129 mieszkań oraz 125 mieszkań w Osiedlu Stacja Grochów.

Szczegółową informację nt. nowych inwestycji Dom Development S.A. znajdą Państwo w załączonym komunikacie.

Euro Styl S.A. z Grupy Kapitałowej Dom Development S.A. wprowadził do oferty 32 mieszkania na Osiedlu Beauforta w Pogórzu k. Gdyni. Szczegółową informację o nowej inwestycji znajdą Państwo w załączonym komunikacie prasowym.

W I kwartale 2020 roku Grupa Kapitałowa Dom Development S.A. sprzedała 815 lokali netto oraz przekazała 549 lokali. 

Na dzień 31 marca 2020 roku Grupa posiadała około 644 mln zł gotówki przy ok. 4% relacji zadłużenia odsetkowego netto do kapitałów własnych.

Szczegółowa informacja na temat wyników operacyjnych za I kwartał oraz wpływu COVID-19 na działalnoś Spółki i Grupy znajduje się w załączonym raporcie bieżącym.

Euro Styl S.A. wprowadził do oferty 120 mieszkań i 4 lokale usługowe w I etapie osiedla Perspektywa położonego w rejonie ulicy Powstańców Warszawskich w Gdańsku.

Szczegółową informację o tej nowej inwestycji znajdą Państwo w załączonym komunikacie

Po sesji na GPW S.A. w dniu 20 marca 2020 roku przeprowadzono rewizję roczną indeksów giełdowych, w wyniku której Dom Development S.A. opuścił indeks sWIG80 i wszedł do indeksu mWIG40.

W 2019 roku Grupa Kapitałowa Dom Development S.A. sprzedała 3.661 lokali (w tym 962 w IV kwartale). 

W 2019 roku Grupa przekazała 3.482 lokale (w tym 988 w IV kwartale).

Szczegółową informację wraz z komentarzem Zarządu Dom Development S.A. na temat sytuacji rynkowej znajdą Państwo w załączonym pliku.

W dniu 12 grudnia 2019 r. Spółka Dom Development S.A. wyemitowała 50.000 (pięćdziesiąt tysięcy) sztuk niezabezpieczonych obligacji na okaziciela serii DOMDET3121224 o wartości nominalnej 1.000 (tysiąc) PLN każda, z datą wykupu przypadającą w dniu 12 grudnia 2024r.

Łączna wartość emisji to 50.000.000 (pięćdziesiąt milionów) PLN. Wartość emisyjna równa jest wartości nominalnej obligacji.

Oprocentowanie obligacji ustalone zostało w oparciu o stawkę WIBOR 6M + marża.

Euro Styl S.A. z Grupy Kapitałowej Dom Development S.A. wprowadził do oferty167 mieszkań w ramach kolejnego etapu Osiedla Beauforta zlokalizowanego na terenie Pogórza (przy ul. T. Kościuszki). Obecnie wprowadzono do oferty 6 budynków z terminem przekazania przypadającym na 2021 rok.

Grupa Dom Development rozpoczęła sprzedaż 99 mieszkań w ramach I etapu nowej inwestycji – Osiedla Komedy na wrocławskim Jagodnie. Inwestycja docelowo ma składać się z pięciu etapów i obejmować sześć czteropiętrowych budynków, w których docelowo znajdzie się 550 mieszkań o metrażach od 28 do 145 m². Zakończenie budowy I etapu inwestycji planowane jest na II kwartał 2021 roku.

W III kwartale 2019 roku Grupa Kapitałowa Dom Development S.A. sprzedała 937 lokali, w tym: 588 w Warszawie, 219 w Trójmieście i 130 we Wrocławiu;

Ponadto w mimnionym kwartale przekazaliśmy 839 lokali, o 43 % więcej niż w III kwartale 2018 roku.

 

Szczególową informację o wynikach sprzedaży i przekazań w III kwartale oraz komentarz Zarządu dotyczący sytuacji rynkowej, znajdą Państwo w załączonym komunikacie

Euro Styl S.A. z Grupy Dom Development S.A. rozpoczął sprzedaż kolejnych 27 mieszkań na terenie popularnej gdańskiej inwestycji – Osiedla IDEA, zlokalizowanego u zbiegu historycznej Oliwy oraz dynamicznie rozwijającego się Przymorza. Do sprzedaży trafia właśnie 5-piętrowy budynek B11. Przekazanie kluczy zaplanowano na II kwartał 2021 r.

Szczegółową informację znajdą Państwo w załączonym komunikacie.

Euro Styl S.A. z Grupy Dom Development S.A. rozpoczął sprzedaż sprzedaż 97 lokali (mieszkań i loftów) w ramach nowej inwestycji – Dawna Poczta, zlokalizowanej w Gdańsku przy ul. Mickiewicza. Odrestaurowany zabytkowy budynek poczty, połączony z dwoma nowoczesnymi obiektami, stworzy unikalną przestrzeń mieszkaniową w sercu rewitalizowanego Dolnego Wrzeszcza. Przekazanie kluczy zaplanowano na III kwartał 2021 r.

Szczegółową informację znajdą Państwo w załączonym komunikacie.

W II kwartale 2019 roku Grupa Kapitałowa Dom Development S.A. sprzedała 836 lokali netto: 558 w Warszawie, 162 w Trójmieście i 116 we Wrocławiu;

Ponadto w mimnionym kwartale przekazaliśmy 440 lokali, o 57 % mniej niż w II kwartale 2018 roku.

 

Szczególową informację o wynikach sprzedaży i przekazań w II kwartale oraz komentarz Zarządu dotyczący sytuacji rynkowej, znajdą Państwo w załączonym komunikacie

Euro Styl S.A. rozpoczął sprzedaż III etapu inwestycji Zielony Południk w Gdańsku – osiedla, położonego blisko głównych węzłów komunikacyjnych w Gdańsku.

W ramach III etapu powstanią 92 lokale mieszkalne. Przekazanie kluczy planowane jest na IV kwartał 2020 roku.

 

Szczegółową informację znajdą Państwo w załączonym komunikacie.

Euro Styl S.A. z Grupy Dom Development S.A. rozpoczął sprzedaż sprzedaż 148 mieszkań w ramach nowej inwestycji – Osiedla Cis, zlokalizowanego w Gdyni przy ul. Chylońskiej, w bliskim sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Doskonała lokalizacja osiedla umożliwi szybki dojazd do wszystkich dzielnic Trójmiasta. Przekazanie kluczy zaplanowano na przełom III i IV kwartału 2021 r.

Szczegółową informację znajdą Państwo w załączonym komunikacie.

Euro Styl S.A. z Grupy Kapitałowej Dom Development S.A. wprowadził do oferty 64 lokale w ramach kolejnej części cieszącej się popularnością inwestycji - Osiedla przy Błoniach w Rumi Janowie przy ul. Błoń Janowskich. Klucze do nowo budowanych lokali przekazane zostaną w I kwartale 2021 roku.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo w załączonym komunikacie

Dom Development Wrocław Sp. z o.o. z Grupy Kapitałowej Dom Development S.A. rozpoczęła sprzedaż 115 mieszkań w 6-piętrowym, harmonijnie wpisanym w otoczenie budynku w Centrum Wrocławia.

Zakończenie budowy planowane jest na I kw. 2021 roku.

Szczegółową informację znajdą Państwo w załączonym komunikacie.

Dom Development S.A., rozpoczął sprzedaż apartamentów w ramach nowego projektu Apartamenty Włodarzewska 70, który tworzyć będą ekskluzywne budynki w stylu willi miejskich zlokalizowane na warszawskiej Ochocie, w pobliżu Parku Szczęśliwickiego. W ofercie znajdują się 102 apartamenty w ramach 9 willi. Przekazanie kluczy planowane jest na IV kwartał 2020 roku.

Dom Development S.A. rozpoczął sprzedaż III etapu nowej odsłony Mariny Mokotów – osiedla, będącego jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych przestrzeni mieszkalnych w Warszawie. 

W ramach III etapu powstanie 205 apartamentów oraz 20 lokali usługowych. Przekazanie kluczy planowane jest na IV kwartał 2020 roku.

 

Szczegółową informację znajdą Państwo w załączonym komunikacie.

W I kwartale 2019 roku Grupa Kapitałowa Dom Development S.A. sprzedała 926 lokali netto: 608 w Warszawie, 227 w Trójmieście i 91 we Wrocławiu;

Ponadto w mimnionym kwartale przekazaliśmy 1215 lokali, o 191 % więcej niż w I kwartale 2018 roku.

 

Szczególową informację o wynikach sprzedaży i przekazań w I kwartale oraz komentarz Zarządu dotyczący sytuacji rynkowej, znajdą Państwo w załączonym komunikacie.

Euro Styl S.A. z Grupy Kapitałowej Dom Development S.A. wprowadził do oferty 118 lokali w ramach kolejnych etapów dwóch trójmiejskich inwestycji: Osiedla Idea w Gdańsku (50 mieszkań) w centralnej części Trójmiasta oraz pięknie położonego Osiedla Beauforta (68 mieszkań) na Pogórzu graniczącym z Gdynią.Klucze do nowo budowanych lokali przekazane zostaną w III kwartale 2020 roku.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo w załączonym komunikacie.

Dom Development S.A. zajął 1 miejsce w rankingu Giełdowa Spółka Roku 2018, w kategorii "Relacje Inwestorskie", organizowanym na zlecenie dziennika "Puls Biznesu".

Jest to dla nas szczególne wyróżnienie, ponieważ przyznane zostało przez profesjonalistów na rynku, z którymi mamy przyjemność współpracować w codziennych zadaniach.

Dziękujemy wszystkim specjalistom rynku kapitałowego, którzy oddali na nas swoje głosy i zapraszamy wszystkich do zapoznania się z artykułem prasowym poświęconym naszej Spółce, który ukazał się w dzisiejszym wydaniu dziennika "Puls Biznesu".

Euro Styl S.A. z Grupy Kapitałowej Dom Development S.A. rozpoczęła sprzedaż 64 mieszkań w ramach nowej inwestycji w Rumii - Osiedle przy Błoniach.

Zakończenie budowy planowane jest na IV kwartał 2020 roku.

Szczegółową informację znajdą Państwo w załączonym komunikacie

Dom Development Wrocław Sp. z o.o. z Grupy Kapitałowej Dom Development S.A. rozpoczęła sprzedaż 128 luksusowych, słonecznych apartamentów oraz 10 lokali usługowych w ramach nowej prestiżowej inwestycji Apartamenty Księcia Witolda.

Zakończenie budowy planowane jest na grudzień 2020 roku.

Szczegółową informację znajdą Państwo w załączonym komunikacie

Dom Development S.A. wprowadził do oferty 155 wyjątkowych apartamentów i 5 lokali usługowych w ramach inwestycji Apartamenty Ogrodowa, zlokalizowanej przy ulicy Ogrodowej 31 w Warszawie.

Rozpoczęcie przekazań lokali planowane jest na IV kwartał 2020 roku.

Szczegółową informację znajdą Państwo w załączonym komunikacie.

W 2018 roku Grupa Kapitałowa Dom Development S.A. sprzedała 3.602 lokale (w tym 1.006 w IV kwartale). 

W 2018 roku Grupa przekazała 3.632 lokale (w tym rekordowe 1.604 w IV kwartale).

Szczegółową informację wraz z komentarzem Zarządu Dom Development S.A. na temat sytuacji rynkowej znajdą Państwo w załączonym pliku.

Euro Styl wprowadził do sprzedaży kolejne 50 lokali w ramach osiedla Locus w Rumi.

Termin przekazania nowego etapu to II kwartał 2020 roku.

Szczegółową informację znajdą Państwo w załączonym komunikacie.

Euro Styl S.A. z Grupy Kapitałowej Dom Development S.A. wprowadził do oferty 58 lokali w ramach Osiedla Idea w Gdańsku, których budowa zostanie zakończona w II połowie 2020 roku.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo w załączonym komunikacie.

Dom Development Wrocław Sp. z o.o. z Grupy Kapitałowej Dom Development S.A. rozpoczęła sprzedaż 200 lokali w ramach nowego osiedla Piękna 21.

Zakończenie budowy planowane jest na II kwartał 2020 roku.

Szczegółową informację znajdą Państwo w załączonym komunikacie

W  dniu 9 października 2018 r. Dom Development S.A. wyemitowała 50.000 sztuk niezabezpieczonych obligacji na okaziciela serii DOMDET2091023 o wartości nominalnej 1.000 PLN każda, z datą wykupu przypadającą w dniu 9 października 2023 r.

Łączna wartość emisji to 50.000.000 PLN. Wartość emisyjna była równa wartości nominalnej obligacji.

Oprocentowanie obligacji ustalone zostało w oparciu o stawkę WIBOR 6M + marża.

W III kwartale 2018 roku Grupa Kapitałowa Dom Development S.A. sprzedała 946 lokali netto: 706 w Warszawie, 180 w Trójmieście i 60 we Wrocławiu.

Ponadto w minionym kwartale przekazaliśmy 587 lokali, o 6% więcej niż w III kwartale 2017 roku.

Szczegółową informację o wynikach sprzedaży i przekazań w III kwartale 2018 roku oraz komentarz Zarządu dotyczący sytuacji rynkowej znajdą Państwo w załączonym komunikacie.

Euro Styl S.A. z Grupy Kapitałowej Dom Development S.A. wprowadził do oferty 38 lokali w ramach Osiedla Beauforta w Gdyni, których budowa zostanie zakończona w IV kwartale 2020 roku.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo w załączonym komunikacie.

Dom Development S.A. wprowadził do sprzedaży 81 lokali w ramach inwestycji Wille Taneczna na warszawskim Ursynowie.

Termin przekazania gotowych mieszkań to I kwartał 2020 r.

Szczegółową informację znajdą Państwo w załączonym komunikacie.

Euro Styl S.A. wchodzący w skład Grupy Kapitałowej Dom Development S.A., rozpoczął budowę Osiedla Locus w Rumi.

W ramach pierwszego etapu powstanie 59 lokali, których przekazanie do użytkowania planowane jest na II kwartał 2020 roku.

Szczegółową informację znajdą Państwo w załączonym komunikacie prasowym.

Dom Development S.A. wprowadził do oferty 148 lokali w ramach pierwszego etapu inwestycji Stacja Grochów, przy ul. Siennickiej na warszawskiej Pradze Południe.

Termin przekazania gotowych mieszkań z I etapu inwestycji planowany jest na II kwartał 2020 roku.

 

Szczegółową informację znajdą Państwo w załączonym komunikacie.

Dom Development S.A. rozpoczął sprzedaż pierwszego etapu osiedla Marina Mokotów położonego na warszawskiem Mokotowie, w rejonie ulic: Racławickiej oraz Żwirki i Wigury.

W ramach pierwszego etapu inwestycji powstanie 319 lokali, które zostaną oddane do użytkowania w I półroczu 2020 roku.

 

Dom Development S.A. rozpoczął realizację II etapu osiedla Port Żerań położonego na warszawskiej Białołece, w rejonie ul. Kowalczyka.

W ramach tego etapu inwestycji powstanie 330 lokali, które zostaną oddane do użytkowania w IV kwartale 2019 roku.

Szczegółową informację znajdą Państwo w załączonym komunikacie

Euro Styl wprowadził do sprzedaży kolejne 82 lokale w ramach osiedla Mezzo w Gdańsku.

Termin przekazania nowego etapu to III kwartał 2020 roku.

Szczegółową informację znajdą Państwo w załączonym komunikacie.

W II kwartale 2018 roku Grupa Kapitałowa Dom Development S.A. sprzedała 802 lokale netto: 566 w Warszawie, 183 w Trójmieście i 53 we Wrocławiu.

Ponadto w minionym kwartale przekazaliśmy 1 025 lokali, o 52% więcej niż w II kwartale 2017 roku.

Szczegółową informację o wynikach sprzedaży i przekazań w II kwartale 2018 roku oraz komentarz Zarządu dotyczący sytuacji rynkowej znajdą Państwo w załączonym komunikacie.

Euro Styl S.A., spółka z Grupy Kapitałowej Dom Development S.A., wprowadził do sprzedaży 52 lokale w ramach nowej inwestycji w Gdańsku przy ul. W. Jagiełły pod nazwą Zielony Południk.

W ramach I etapu powstaną 52 mieszkania. Termin przekazania lokali to IV kwartał 2019 roku.

Szczegółową informację znajdą Państwo w załączonym komunikacie.

Dom Development S.A. rozpoczął sprzedaż 273 lokali w ramach kontynuacji osiedla Żoliborz Artystyczny. Rozpoczęcie przekazań gotowych lokali planowane jest na IV kwartał 2019 roku.

Generalnym wykonawcą inwestycji jest Dom Construction Sp. z o.o., spółka z Grupy Kapitałowej Dom Development S.A.

 

Szczegółowe informacje o inwestycji znajdą Państwo w załączonym komunikacie.

Euro Styl wprowadził do sprzedaży kolejnych 38 lokali w ramach osiedla Idea w Gdańsku.

Termin przekazania lokali w ramach etapu B8 to IV kwartał 2019 roku.

Szczegółową informację znajdą Państwo w załączonym komunikacie.

Dom Development Wrocław Sp. z o.o., należący do Grupy Kapitałowej Dom Development S.A., rozpoczął sprzedaż 83 mieszkań w ramach I etapu osiedla Idylla zlokalizowanej przy ul. Satbłowickiej we Wrocławiu.

Termin rozpoczęcia przekazań mieszkań w ramach I etapu osiedla Idylla to IV kwartał 2019 roku.

Szczegółową informację na temat tego projektu znajdą Państwo w załączonym komunikacie.

Dom Development S.A. wprowadził do oferty 202 lokale w ramach III etapu osiedla Amsterdam na warszawskim Targówku.

Rozpoczęcie przekazań gotowych mieszkań planowane jest na IV kwartał 2019 roku.

Szczegółową informację znajdą Państwo w załączonym komunikacie prasowym.

Euro Styl wprowadził do sprzedaży kolejnych 27 lokali w ramach osiedla Idea w Gdańsku.

Termin przekazania lokali w ramach etapu B7 to III kwartał 2019 roku.

Szczegółową informację znajdą Państwo w załączonym komunikacie.

Od maja 2018 roku do zespołu Grupy Dom Development S.A. dołączył Marcin Drobek, który objął stanowisko Prezesa Zarządu nowo powołanej spółki Dom Development Construction Sp. z o.o.

Pan Marcin Drobek będzie odpowiedzialny za rozwój generalnego wykonawstwa w ramach działalności Grupy Dom Development w Warszawie. Jest związany z branżą budowlaną od początku swojej kariery zawodowej, początkowo jako majster, kierownik budowy, a następnie na stanowiskach kierowniczych, menedżerskich i zarządczych. W latach 2004-2018 związany był z firmą Unibep S.A., od 2014 r. jako Wiceprezes Zarządu i Dyrektor Budownictwa. 

Więcej informacji znajdą Państwo w załączonym komunikacie.

Euro Styl S.A. wprowadził do oferty 54 lokale w ramach Osiedla Beauforta w Gdyni, których budowa zostanie zakończona w I kwartale 2020 roku.

Do oferty trójmiejskiego dewelopera weszło także 8 apartamentów w inwestycji Futura Park w Gdańsku, których oddanie do użytkowania planowane jest na III kwartał 2018 roku.

 

Szczegółowe informacje znajdą Państwo w załączonym komunikacie.

Dom Development S.A. wprowadził do oferty 148 apartamentów i 5 lokali usługowych w ramach inwestycji Apartamenty Dolny Mokotów zlokalizowanej przy ulicy Jana III Sobieskiego w Warszawie.

Rozpoczęcie przekazań lokali planowane jest na IV kwartał 2019 roku.

Szczegółową informację znajdą Państwo w załączonym komunikacie.

W I kwartale 2018 roku Grupa Kapitałowa Dom Development S.A. sprzedała 848 lokali netto: 566 w Warszawie, 205 w Trójmieście i 77 we Wrocławiu,  osiągając wzrost o 5% r/r.

Ponadto w minionym kwartale przekazaliśmy 417 lokali, o 81% więcej niż w I kwartale 2017 roku.

Szczegółową informację o wynikach sprzedaży i przekazań w I kwartale 2018 roku oraz komentarz Zarządu dotyczący sytuacji rynkowej znajdą Państwo w załączonym komunikacie.

Dom Development S.A. wprowadził do sprzedaży 240 mieszkań w ramach IV etapu Osiedla Cybernetyki 17 zlokalizowanego na warszawskim Mokotowie.

Rozpoczęcie przekazań w ramach tego etapu planowane jest na III kwartał 2019 roku.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo w załączonym komunikacie.

Euro Styl S.A. wprowadził do oferty 76 mieszkań w ramach inwestycji Mezzo zlokalizowanej w rejonie ul. Krynickiej w gdańskiej dzielnicy Przymorze.

Przekazania lokali w ramach tego projektu rozpoczną się w III kwartale 2020 roku.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo w załączonym komunikacie prasowym.

Dom Development S.A. rozpoczął sprzedaż drugiej fazy II etapu Osiedla Forma, znajdującego się u zbiegu ulic Motorowej i Ostrobramskiej.

W ramach tej fazy inwestycji powstanie 213 lokali, które zostaną oddane do użytkowania w III kwartale 2019 roku.

Szczegółową informację znajdą Państwo w załączonym komunikacie.

Dom Development Wrocław Sp. z o.o., należący do Grupy Kapitałowej Dom Development S.A., wprowadził do oferty 51 mieszkań i 1 lokal usługowy w ramach inwestycji Studio Arte zlokalizowanej przy ul. Ptasiej 16 we Wrocławiu.

Termin rozpoczęcia przekazań mieszkań w ramach inwestycji Studio Arte to III kwartał 2019 roku.

Szczegółową informację na temat tego projektu znajdą Państwo w załączonym komunikacie.

W 2017 roku sprzedaż w Grupie Dom Development S.A. osiągnęła rekordowy poziom 3.975 lokali (w tym 1.049 w IV kwartale). 

W 2017 roku Grupa przekazała 2.929 lokali (w tym 1.472 w IV kwartale).

Szczegółową informację wraz z komentarzem Zarządu Dom Development S.A. na temat sytuacji rynkowej znajdą Państwo w załączonym pliku.

Euro Styl S.A. z Grupy Dom Development rozpoczął sprzedaż II etapu Osiedla Spektrum, zlokalizowanego przy ul. Obrońców Wybrzeża w północnej części Gdańska-Przymorze.

W ramach tego etapu inwestycji powstaną 232 lokale, które zostaną oddane do użytkowania w I i III kwartale 2020 roku.

Szczegółową informację znajdą Państwo w załączonym komunikacie.

W  dniu 15 grudnia 2017 r. Dom Development S.A. wyemitował 50.000 sztuk niezabezpieczonych obligacji na okaziciela serii DOMDET1151222 o wartości nominalnej 1.000 PLN każda, z datą wykupu przypadającą w dniu 15 grudnia 2022 r.

Łączna wartość emisji to 50.000.000 PLN. Wartość emisyjna była równa wartości nominalnej obligacji.

Oprocentowanie obligacji ustalone zostało w oparciu o stawkę WIBOR 6M + marża.

Dom Development Wrocław Sp. z o.o. z Grupy Dom Development S.A. rozpoczął sprzedaż osiedla Księże Nowe, inwestycji położonej przy ul. Rybnickiej we Wrocławiu-Krzyki.

W ramach inwestycji powstaną 132 lokale, które zostaną oddane do użytkowania w III kwartale 2019 roku.

Szczegółową informację znajdą Państwo w załączonym komunikacie.

Euro Styl S.A. z Grupy Dom Development S.A. rozpoczął sprzedaż kolejnego etapu osiedla Idea, inwestycji położonej na pograniczu Przymorza i Oliwy.

W ramach tego etapu inwestycji powstaną 62 lokale, które zostaną oddane do użytkowania w III kwartale 2018 roku.

Kolejne 42 lokale zostaną wprowadzone do oferty na przełomie października i listopada 2017 roku z planowanym terminem oddania do użytkowania w II kwartale 2019 roku.

Szczegółową informację znajdą Państwo w załączonym komunikacie.

Dom Development S.A. rozpoczął sprzedaż 7 etapu Osiedla Regaty, które znajduje się przy ul. Flisaków, w sąsiedztwie ul. Kobiałka.

W ramach tego etapu inwestycji powstaną 272 lokale, które zostaną oddane do użytkowania w III kwartale 2019 roku.

Szczegółową informację znajdą Państwo w załączonym komunikacie.

W III kwartale 2017 roku Grupa Dom Development sprzedała 1.081 lokali netto wykazując wzrost o 53% r/r. 

W tym okresie Grupa przekazała 553 lokale, o 11% więcej niż w III kw. 2016.

 

Szczegółową informację wraz z komentarzem Zarządu Dom Development S.A. na temat sytuacji rynkowej znajdą Państwo w załączonym pliku

Dom Development S.A. rozpoczął realizację pierwszego etapu osiedla Port Żerań położonego na warszawskiej Białołece, w rejonie ul. Kowalczyka.

W ramach pierwszego etapu inwestycji powstaną 362 lokale, które zostaną oddane do użytkowania w IV kwartale 2018 roku.

Szczegółową informację znajdą Państwo w załączonym komunikacie

Dom Development rozpoczął sprzedaż osiedla Apartamenty Park Szczęśliwicki, inwestycji położonej przy ul. Przy Parku na warszawskiej Ochocie. 

W ramach inwestycji powstanie 46 apartamentów, które zostaną oddane do użytkowania w IV kwartale 2018 roku.

Szczegółową informację znajdą Państwo w załączonym komunikacie.

Dom Development rozpoczął sprzedaż osiedla Dom na Bartyckiej, inwestycji położonej przy ul. Bartyckiej na warszawskim Mokotowie. 

W ramach inwestycji powstanie 131 lokali, które zostaną oddane do użytkowania w IV kwartale 2018 roku.

Szczegółową informację znajdą Państwo w załączonym komunikacie.

Euro Styl S.A. z Grupy Dom Development S.A. rozpoczął sprzedaż pierwszego etapu Osiedla Beauforta w gminie Kosakowo, w niedalekiej odległości od ulicy Płk. Stanisława Dąbka.

W ramach pierwszego etapu inwestycji powstanie 26 lokali, które zostaną oddane do użytkowania w I kwartale 2019 roku.

Szczegółową informację znajdą Państwo w załączonym komunikacie

W II kwartale 2017 roku Dom Development S.A. sprzedał 850 lokali netto wykazując wzrost o 21% r/r. 

W tym okresie Spółka przekazała 635 lokali, o 13% więcej niż w II kw. 2016 roku.

Powyższe dane nie zawierają wyników Grupy Kapitałowej Euro Styl S.A., która sprzedała 358 lokali w pierwszym półroczu 2017 r. (w tym 189 lokali w II kwartale).

 

Szczegółową informację wraz z komentarzem Zarządu Dom Development S.A. na temat sytuacji rynkowej znajdą Państwo w załączonym pliku

Dom Development S.A. rozpoczął sprzedaż II etapu Osiedla Cybernetyki 17 na warszawskim Mokotowie.

W ramach tego etapu inwestycji powstanie 247 lokali, które zostaną oddane do użytkowania w IV kwartale 2018 roku.

Szczegółową informację znajdą Państwo w załączonym komunikacie.

Dom Development S.A. rozpoczął sprzedaż II etapu Osiedla Forma, znajdującego się u zbiegu ulic: Motorowej i Ostrobramskiej.

W ramach tego etapu inwestycji powstanie 199 lokali, które zostaną oddane do użytkowania w IV kwartale 2018 roku.

Szczegółową informację znajdą Państwo w załączonym komunikacie.

Dom Development S.A. rozpoczął sprzedaż IV etapu Osiedla Premium, które znajduje się u przy ul. gen. T. Pełczyńskiego 14.

W ramach tego etapu inwestycji powstanie 248 mieszkań, które zostaną oddane do użytkowania w IV kwartale 2018 roku.

Szczegółową informację znajdą Państwo w załączonym komunikacie.

Dom Development S.A., lider warszawskiego rynku mieszkaniowego i wiodący deweloper w Polsce, został laureatem X edycji Konkursu Złota Strona Emitenta organizowanego przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych. Spółka, drugi rok z rzędu, została nagrodzona w kategorii polskie spółki należące do indeksu sWIG80.

Szczegółową informację znajdą Państwo w załączonym komunikacie.

Dom Development S.A. zawarł z Forum IV funduszem inwestycyjnym zamkniętym z siedzibą w Krakowie (Forum) umowę sprzedaży, zgodnie z którą Forum sprzedało Spółce 100% akcji w Euro Styl S.A. z siedzibą w Gdańsku oraz 100% udziałów w kapitale zakładowym Euro Styl Development sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku. W wyniku Transakcji Dom Development S.A. uzyskał pełną kontrolę nad Grupą Kapitałową Euro Styl S.A.

Szczegółową informację znajdą Państwo w załączonym komunikacie.

Dom Development S.A. rozpoczął sprzedaż II etapu osiedla Apartamenty Mokotów nad Skarpą przy al. Wilanowskiej na warszawskim Mokotowie.

W ramach tego etapu inwestycji powstanie 190 lokali, które zostaną oddane do użytkowania w IV kwartale 2018 roku.

Szczegółową informację znajdą Państwo w załączonym komunikacie.

Dom Development S.A. rozpoczął sprzedaż II etapu osiedla Wille Lazurowa u zbiegu ulicy Lazurowej oraz Batalionów Chłopskich na warszawskim Bemowie.

W ramach tego etapu inwestycji powstaną 102 lokale, które zostaną oddane do użytkowania w IV kwartale 2018 roku.

Szczegółową informację znajdą Państwo w załączonym komunikacie.

Dom Development S.A. rozpoczął sprzedaż II etapu Osiedla Amsterdam, które znajduje się u zbiegu ulic Samarytanka i T. Korzona.

W ramach tego etapu inwestycji powstanie 314 lokali, które zostaną oddane do użytkowania w IV kwartale 2018 roku.

Szczegółową informację znajdą Państwo w załączonym komunikacie.

W dniu 17 maja 2017r. Spółka Dom Development S.A. zawarła przedwstępną umowę sprzedaży z Forum IV funduszem inwestycyjnym zamkniętym z siedzibą w Krakowie zgodnie z którą Forum zobowiązało się do sprzedaży Spółce 100% akcji w Euro Styl S.A. z siedzibą w Gdańsku oraz 100% udziałów w kapitale zakładowym Euro Styl Development sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku. Po sfinalizowaniu tej Transakcji Dom Development S.A. uzyska pełną kontrolę nad Grupą Kapitałową Euro Styl S.A. prowadzącą działalność deweloperską w segmencie mieszkaniowym na rynku Trójmiasta i okolic.

Szczegółową informację znajdą Państwo w załączonym komunikacie.

 

 

Dom Development S.A. rozpoczął sprzedaż III etapu Osiedla Moderna, które znajduje się u zbiegu ulic Malborskiej i Głębockiej.

W ramach tego etapu inwestycji powstanie 187 lokali, które zostaną oddane do użytkowania w IV kwartale 2018 roku.

Szczegółową informację znajdą Państwo w załączonym komunikacie.

W I kwartale 2017 roku Dom Development S.A. sprzedał 806 lokali netto wykazując wzrost o 31% r/r. 

W tym okresie Spółka przekazała 230 lokali, o 10% mniej niż w I kw. 2016.

 

Szczegółową informację wraz z komentarzem Zarządu Dom Development S.A. na temat sytuacji rynkowej znajdą Państwo w załączonym pliku

Dom Development S.A. rozpoczął sprzedaż piątego etapu Osiedla Premium położonego w centrum Bemowa, przy ul. gen. T.Pełczyńskiego 14.

W ramach tego etapu inwestycji powstanie 113 lokali, które zostaną oddane do użytkowania w IV kwartale 2018 roku.

Szczegółową informację znajdą Państwo w załączonym komunikacie.

Dom Development S.A. rozpoczął sprzedaż pierwszego etapu Osiedla Cybernetyki 17 położonego na warszawskim Mokotowie przy ul. Cybernetyki 17.

W ramach pierwszego etapu inwestycji powstanie 146 lokali, które zostaną oddane do użytkowania w IV kwartale 2018 roku.

Szczegółową informację znajdą Państwo w załączonym komunikacie.

Dom Development S.A. rozpoczął realizację pierwszego etapu osiedla Forma położonego na warszawskiej Pradze Południe w rejonie ul. Motorowej.

W ramach pierwszego etapu inwestycji powstanie 89 lokali, które zostaną oddane do użytkowania w III kwartale 2018 roku.

Szczegółową informację znajdą Państwo w załączonym komunikacie

Dom Development S.A. rozpoczął sprzedaż i budowę kolejnego etapu osiedla Wilno zlokalizowanego na warszawskim Targówku.

Oddanie do użytku etapu składającego się z 300 następi w III kwartale 2018 roku. 

Szczegółową informację znajdą Państwo w załączonym komunikacie

W 2016 roku sprzedaż w Dom Development S.A. osiągnęła rekordowy poziom 2 735 lokali ( w tym 714 w IV kwartale). 

W 2016 roku Spółka przekazała 2 482 lokale (w tym 1 162 w IV kwartale).

Szczegółową informację wraz z komentarzem Zarządu Dom Development S.A. na temat sytuacji rynkowej znajdą Państwo w załączonym pliku.

Dom Development S.A. rozpoczął realizację pierwszego etapu osiedla Amsterdam położonego na warszawskim Targówku w rejonie ul. Samarytanka.

W ramach pierwszego etapu inwestycji powstanie 60 lokali, które zostaną oddane do użytkowania w II kwartale 2018 roku.

Dom Development S.A. wprowadził do sprzedaży trzeci etap osiedla Premium na warszawskim Bemowie ze 134 mieszkaniami. Realizacja inwestycji już się rozpoczęła.

Ponadto, Spółka wprowadziła do swojej oferty czwarty etap osiedla Moderna zlokalizowanego na warszawskim Targówku. Budowa 189 mieszkań w ramach tego projektu już się rozpoczęła.

Obie inwestycje zakończą się w II kwartale 2018 roku. Szczegółowe informacje na temat tych projektów znajdą Państwo w załączonym komunikacie prasowym.

W III kwartale 2016 roku Dom Development S.A. sprzedał 705 lokali netto wykazując wzrost o 10% r/r. 

W tym okresie Spółka przekazała 500 lokali, o 5% więcej niż w III kw. 2015.

 

Szczegółową informację wraz z komentarzem Zarządu Dom Development S.A. na temat sytuacji rynkowej znajdą Państwo w załączonym pliku.

Dom Development wprowadził do oferty 119 mieszkań przy ul. Tanecznej na warszawskim Ursynowie. Planowany termin zakończenia budowy to IV kwartał 2017 roku.

Szczegółowe informacje na temat tej inwestycji znajdą Państwo w załączonym komunikacie.

W II kwartale 2016 roku Dom Development S.A. sprzedał 701 lokali netto wykazując wzrost r/r o 17%. 

W tym okresie Spółka przekazała 564 lokale, o 50% więcej niż w II kw. 2015.

 

Szczegółową informację wraz z komentarzem Zarządu Dom Development S.A. na temat sytuacji rynkowej znajdą Państwo w załączonym pliku.

Dom Development rozpoczął sprzedaż i budowę II etapu osiedla Moderna położonego w rejonie ul. Malborskiej na warszawskim Targówku. 

W ramach II etapu powstaną 194 mieszkania, których oddanie do użytkowania nastąpi w III kwartale 2017 roku.

Szczegółową informację znajdą Państwo w załączonym komunikacie.

 

Dom Development wprowadził do oferty 357 lokali w ramach inwestycji Saska III. W ramach inwestycji powstanie osiem 5-piętrowych budynków, które zostaną oddane do użytkowania w III kwartale 2017 roku.

 

Szczegółową informację na temat tej inwestycji znajdą Państwo w załączonym komunikacie.

 

Dom Development S.A. rozpoczął sprzedaż i budowę kolejnego etapu osiedla Palladium zlokalizowanego na warszawskim Tarchominie.

Oddanie do użytku etapu składającego się z 214 lokali nastąpi w III kw. 2017 r.

Szczegółową informację na temat tej inwestycji znajdą Państwo w załączonym komunikacie

Dom Development S.A. wprowadził do swojej oferty nowe osiedle - Ursynovia, zlokalizowane przy ul. Jana Rodowicza "Anody" w Warszawie.

Inwestycja składa się z dwóch etapów, w ramach których wybudowanych zostaną 183 mieszkania i 7 lokali użytkowych. Budowa osiedla zostanie zakończona w III kwartale 2017 roku.

Szczegółową informację o tej inwestycji znajdą Państwo w załączonym komunikacie.

Dom Development rozpoczął sprzedaż i budowę III etapu Osiedla Pod Różami położonego na warszawskiej Ochocie
przy ul. Włodarzewskiej.

Etap III Osiedla Pod Różami to 47 mieszkań i 3 lokale usługowe, które zostaną oddane do użytku w IV kwartale 2017 roku.

 

Szczegółową informację na temat tej inwestycji znajdą Państwo w załączonym komunikacie

W I kwartale 2016 roku Dom Development S.A. sprzedał 615 lokali netto wykazując wzrost r/r o 32%. 

W tym okresie Spółka przekazała 256 lokali, o 35% więcej niż w I kw. 2015.

 

Szczegółową informację wraz z komentarzem Zarządu Dom Development S.A. na temat sytuacji rynkowej znajdą Państwo w załączonym pliku.

Dom Development rozpoczął sprzedaż i budowę II etapu osiedla Premium położonego w rejonie ul. Pełczyńskiego na warszawskim Bemowie. 

W ramach II etapu powstanie 237 lokali, których oddanie do użytkowania nastąpi w IV kwartale 2017 roku.

Szczegółową informację znajdą Państwo w załączonym komunikacie.

Dom Development S.A. wprowadził do oferty V etap OsiedlaŻoliborz Artystyczny, na który składa się117 lokali.

Jest to szósty w kolejności realizacji etap tej inwestycji położonej na warszawskim Żoliborzu w rejonie ul. Powązkowskiej, którego realizacja zostanie zakończona w III kw. 2017 r.

Szczegółową informację na temat V  etapu inwestycji znajdą Państwo w załączonym komunikacie.

Dom Development S.A. wprowadził do oferty III etap Osiedla Przyjaciół, na który składają się 93 mieszkania i 2 lokale usługowe.

Jest to ostani etap tej inwestycji położonej na warszawskim Bemowie w rejonie ul. Olbrachta, którego realizacja zostanie zakończona w III kw. 2017 r.

Etap I (116 lokali) i II (88 lokali) inwestycji Osiedle Przyjaciół są obecnie w trakcie realizacji i zostaną ukończone w II poł. 2016 roku.

Szczegółową informację na temat III etapu inwestycji znajdą Państwo w załączonym komunikacie.

W 2015 roku sprzedaż w Dom Development S.A. osiągnęła rekordowy poziom 2 383 lokali ( w tym 678 w IV kwartale). 

W 2015 roku Spółka przekazała 2 062 lokale (w tym 1 019 w IV kwartale).

Szczegółową informację wraz z komentarzem Zarządu Dom Development S.A. na temat sytuacji rynkowej znajdą Państwo w załączonym pliku.

 

 

Dom Development rozpoczął sprzedaż i budowę Apartamentów Mokotów nad Skarpą, inwestycji położonej przy ul. Bukowińskiej na warszawskim Mokotowie. 

W ramach inwestycji powstaną dwa budynki, w których znajdą się 183 apartamenty i 1 lokal użytkowy Ich oddanie do użytkowania nastąpi w II kwartale 2017 roku.

Szczegółową informację znajdą Państwo w załączonym komunikacie.

W III kwartale 2015 r. sprzedaż Dom Development S.A. osiągnęła rekordowy poziom 640 lokali. W tym okresie Spółka przekazała nabywcom 478 lokali.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią komunikatu wraz z komentarzem Zarządu na temat sytuacji rynkowej.

Dom Development rozpoczął sprzedaż i budowę I etapu osiedla Premium położonego w rejonie ul. Pełczyńskiego na warszawskim Bemowie. 

W ramach I etapu powstanie 198 mieszkań i 15 lokali użytkowych, których oddanie do użytkowania nastąpi w III kwartale 2017 roku.

Szczegółową informację znajdą Państwo w załączonym komunikacie.

Dom Development S.A. rozpoczął budowę oraz sprzedaż IX etapu inwestycji Żoliborz Artystyczny przy ul. Powązkowskiej w Warszawie, na który składają się 162 mieszkania.

Zakończenie budowy planowane jest na IV kwartał 2016 r.

Szczegółową informację znajdą Państwo w załączonym komunikacie.

Dom Development rozpoczął sprzedaż i budowę I etapu osiedla Moderna położonego w rejonie ul. Malborskiej na warszawskim Targówku. 

W ramach I etapu powstanie 167 mieszkań i 4 lokale użytkowe, których oddanie do użytkowania nastąpi w II kwartale 2017 roku.

Szczegółową informację znajdą Państwo w załączonym komunikacie.

Dom Development wprowadził do oferty 185 mieszkań oraz 4 lokale użytkowe w ramach III etapu osiedla Wilno II na warszawskim Targówku.

Zakończenie budowy planowane jest na I kwartał 2017 roku.

Szczegółową informację znajdą Państwo w załączonym komunikacie.


Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem Zarządu Dom Development S.A. dotyczącym wstępnej informacji o wynikach za II kwartał 2015r.

Dom Development S.A. rozpoczął budowę oraz sprzedaż VIII etapu inwestycji Żoliborz Artystyczny przy ul. Powązkowskiej w Warszawie, na który składa się 218 mieszkań.

Zakończenie budowy planowane jest na IV kwartał 2016 r.

Pan Terry Roydon, Członek Zarządu Dom Development S.A. został wybrany na stanowisko Prezydenta Europejskiej Unii Deweloperów Nieruchomości (U.E.P.C) – organizacji zrzeszającej krajowe federacje firm deweloperskich z państw Unii Europejskiej.

Dom Development rozpoczął budowę inwestycji „Osiedle Przyjaciół” położonej na warszawskim Bemowie w rejonie ul. Olbrachta. W pierwszym etapie Osiedla Przyjaciół powstanie 115 mieszkań, które zostaną oddane do użytku w IV kwartale 2016 roku.
Szczegółową informację na temat tej inwestycji znajdą Państwo w załączniku.

Dom Development rozpoczął budowę inwestycji „Studio Mokotów” położonej na warszawskim Mokotowie przy ul. Garażowej, w rejonie ul. Woronicza i Domaniewskiej. Osiedle „Studio Mokotów” to 319 mieszkań i 10 lokali usługowych, które zostaną oddane do użytku w IV kwartale 2016 roku.</p>
<p>
Szczegółową informację na temat tej inwestycji znajdą Państwo

Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem Zarządu Dom Development S.A. dotyczącym wstępnej informacji o wynikach za I kwartał 2015 r.

Dom Development rozpoczął budowę inwestycji „Wille Lazurowa” położonej na warszawskim Bemowie przy
ul. Lazurowej. Osiedle „Wille Lazurowa” to 164 mieszkań, które zostaną oddane do użytku w III kwartale 2016 roku.

 

Dom Development rozpoczął budowę inwestycji „Dom Pod Zegarem” położonej na warszawskim Mokotowie przy
ul. Bukowińskiej. Osiedle „Dom Pod Zegarem” to 226 mieszkań, które zostaną oddane do użytku w IV kwartale 2016 roku.

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem Zarządu Dom Development S.A. dotyczącym wstępnej informacji o wynikach za 2014 r.

 

Dom Development rozpoczął sprzedaż drugiego etapu osiedla Wilno II położonego na warszawskim Targówku.

Zakończenie budowy 251 mieszkań znajdujących się w sześciu budynkach nastąpi w II kwartale 2016 roku.

 

Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem Zarządu Dom Development S.A. dotyczącym wstępnej informacji o wynikach za III kwartał 2014 r. 

Dom Development rozpoczął budowę inwestycji Osiedle Pod Różami położonej na warszawskiej Ochocie
przy ul. Włodarzewskiej.

Osiedle Pod Różami to 107 mieszkań, które zostaną oddane do użytku w IV kwartale 2015 roku.

 

Dom Development rozpoczął budowę i sprzedaż jednoetapowej inwestycji Rezydencja Mokotów.

Projekt znajduje się na warszawskim Mokotowie, przy stacji metra Wierzbno.

Oddanie do użytku budynku, w którym znajdą się 133 apartamenty, nastąpi w IV kwartale 2015 r.

 

Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem Zarządu Dom Development S.A. dotyczącym wstępnej informacji o wynikach za II kwartał 2014 r.

Dom Development rozpoczął budowę i sprzedaż jednoetapowej inwestycji Willa Lindego.

Projekt znajduje się na warszawskich Bielanach i będzie realizowany w jednym etapie.

Oddanie do użytku budynku, w którym znajdzie się 121 mieszkań, nastąpi w IV kwartale 2015 r.

 

Dom Development S.A. rozpoczyna sprzedaż i budowę 171 mieszkań w ramach inwestycji Aleja Piastów, zlokalizowanego we wrocławskiej dzielnicy Fabryczna-Oporów.

Planowane oddanie do użytku to IV kwartał 2015 r.

Dom Development wprowadził do sprzedaży dwa etapy osiedla Apartamenty Saska nad Jeziorem - etap I ze 162 mieszkaniami oraz etap II z 224 mieszkaniami.

Planowane oddanie do użytku I etapu tej inwestycji to koniec II kwartału 2015 r., natomiast oddanie do użytku II etapu to IV kwartał 2015 r.

Osiedle znajduje się na warszawskim Gocławiu i łącznie będzie się na nie składało 625 mieszkań budowanych w trzech etapach.

 

Dom Development wprowadził do sprzedaży 186 mieszkań w nowym osiedlu Aura przy ulicy Grota-Roweckiego we Wrocławiu.

Przekazanie do użytkowania I etapu inwestycji planowane jest na przełom 2015 i 2016 roku.

Łącznie na osiedlu Aura powstanie 350 mieszkań.

 

Dom Development wprowadził do sprzedaży 245 mieszkań w nowym osiedlu Palladium na warszawskim Trchominie.

Uruchomiony etap o nazwie Odeon zostanie oddany do użytkowania w III kwartale 2015 roku.

Łącznie na osiedlu Palladium powstanie 870 mieszkań.

Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem Zarządu Dom Development S.A. dotyczącym wstępnej informacji o wynikach za I kwartał 2014 r. 

Dom Development S.A. rozpoczął budowę oraz sprzedaż III etapu inwestycji Żoliborz Artystyczny przy ul. Powązkowskiej w Warszawie, na który składa się 228 mieszkań w dwóch budynkach.

Zakończenie budowy planowane jest na koniec II kwartału 2015 r.

W ramach osiedla Żoliborz Artystyczny powstanie w sumie około 1 700 mieszkań w 13 budynkach.

 

Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem Zarządu Dom Development S.A. dotyczącym wstępnej informacji o wynikach za 2013 r. 

Dom Development S.A. rozpoczyna sprzedaż i budowę 168 mieszkań w ramach I fazy osiedla Wilno II, zlokalizowanego na warszawskim Targówku. Planowane oddanie do użytku to II kwartał 2015 r.

Łącznie na całym osiedlu Wilno II powstanie 786 mieszkań.

 

Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem Zarządu Dom Development S.A. dotyczącym wstępnej informacji o wynikach za III kwartał 2013 r

Dom Development S.A. rozpoczyna sprzedaż i budowę III etapu osiedla Oaza , zlokalizowanego we Wrocławiu przy ul. Pięknej w dzielnicy Krzyki. Łącznie, we wszystkich trzech etapach na osiedlu powstaną 464 mieszkania. W III etapie przewidziano 218 mieszkań w jednym budynku o wysokości VII kondygnacji. Planowane oddanie do użytku III etapu to II kwartał 2015 r.

Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem Zarządu Dom Development S.A. dotyczącym wstępnej informacji o wynikach za II kwartał 2013 r.

Dom Development S.A. wprowadził do Alternatywnego Systemu Obrotu organizowanego przez Bond Spot S.A. obligacje wyemitowane 26 marca 2013 roku o łącznej wartości nominalnej 50 mln zł.

Pierwszy dzień notowań ww. obligacji w ASO Bondspot w ramach Catalyst wyznaczono na 6 czerwca 2013 roku.

Szczegółowe informacje dotyczące notowanych obligacji znajdują się na stronie Catalyst pod adresem http://gpwcatalyst.pl/

15 maja nastąpiło rozpoczęcie sprzedaży I etapu inwestycji Żoliborz Artystyczny przy ul. Powązkowskiej w Warszawie.

W ramach osiedla Żoliborz Artystyczny powstanie w sumie 1 700 mieszkań w 13 budynkach.

Pierwszy etap, na który składają się 223 mieszkania w 3 budynkach, zostanie oddany do użytkowania w IV kwartale 2014 r.

 

Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem Zarządu Dom Development S.A. dotyczącym wstępnej informacji o wynikach za I kwartał 2013 r. 

W  dniu 26 marca 2013 r. Dom Development S.A. wyemitowała 5.000 niezabezpieczonych obligacji na okaziciela serii DOMDE4260318 o wartości nominalnej 10.000 PLN każda z datą wykupu przypadającą w dniu 26 marca 2018 r.

Łączna wartość emisji to 50.000.000 PLN. Wartość emisyjna była równa wartości nominalnej obligacji.

Oprocentowanie obligacji ustalone zostało w oparciu o stawkę WIBOR 6M + marża.

Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem Zarządu Dom Development S.A. dotyczącym wstępnej informacji o wynikach za 2012 r.

Dom Development SA rozpoczyna realizację Willi na Harfowej, pierwszej inwestycji prowadzonej w oparciu o rachunek powierniczy zgodnie z postanowieniami tzw. Ustawy Deweloperskiej.

Budynek mieszczący 90 mieszkań, zostanie wybudowany u zbiegu ulic Harfowej i Włodarzewskiej na warszawskiej Ochocie.

Przekazanie do użytkowania nastąpi w 4 kwartale 2014 roku.

 

Dom Development SA rozpoczyna realizację drugiej fazy III etapu osiedla Saska zlokalizowanego przy ul. Bora-Komorowskiego, obejmującego w sumie 1 579 mieszkań. W ramach III etapu podzielonego na cztery fazy powstanie łącznie 670 mieszkań.

Druga faza III etapu to jeden budynek o VI-VII kondygnacjach, w którym znajdą się 163 mieszkania. Zostaną one oddane do użytkowania w I kwartale 2014 r.

Dom Development S.A. wprowadził do Alternatywnego Systemu Obrotu organizowanego przez Bond Spot S.A. obligacje wyemitowane 2 lutego 2012 roku o łącznej wartości nominalnej 120 mln zł. Obligacje notowane są w ASO Bondpspot w ramach Catalyst od 6 czerwca 2012 roku. Szczegółowe informacje dotyczące notowanych obligacji znajdują się na stronie Catalyst pod adresem http://gpwcatalyst.pl/

Dom Development S.A. rozpoczyna sprzedaż kolejnego etapu projektu Derby 14, zlokalizowanego przy ul. Skarbka z Gór na warszawskiej Białołęce. Dom Development S.A. wybuduje w ramach osiedla około 700 mieszkań. W III etapie zaplanowano 189 mieszkań. Planowane oddanie do użytku to IV kwartał 2013 roku.

Dom Development S.A. rozpoczyna sprzedaż i budowę kolejnych budynków w ramach projektu Wilno na Targówku. W V etapie osiedla powstaną 124 mieszkania (w dwóch budynkach). Planowane oddanie do użytku to IV kwartał 2013 roku.

Dom Development rozpoczyna sprzedaż i budowę kolejnego etapu osiedla Saska zlokalizowanego przy ul. Bora Komorowskiego na warszawskim Gocławiu.
W trzecim etapie osiedla, podzielonym na cztery fazy, powstanie łącznie 670 mieszkań. Obecnie, w pierwszej fazie trzeciego etapu, wprowadzone do sprzedaży zostało 159 mieszkań oraz 3 lokale użytkowe.
Na fazę pierwszą trzeciego etapu osiedla Saska składa się jeden budynek o VII-VIII kondygnacjach. Zostanie on przekazany do użytku w IV kwartale 2013 roku.

Dom Development rozpoczyna sprzedaż lokali na osiedlu Młyny Królewskie, zlokalizowanym na warszawskiej Woli, przy ulicy Ostroroga. W ramach tej inwestycji powstaną 294 mieszkania. Planowany termin oddania do użytku to IV kwartał 2013 roku.

Dom Development S.A. rozpoczyna sprzedaż i budowę kolejnych budynków w ramach projektu Wilno na Targówku. W IV etapie osiedla powstanie 109 mieszkań (w pięciu budynkach). Planowane oddanie do użytku to II kwartał 2013 roku.

Dom Development S.A. rozpoczyna sprzedaż i budowę kolejnego etapu projektu Derby 14, zlokalizowanego przy ul. Skarbka z Gór na warszawskiej Białołęce. Dom Development S.A. wybuduje w ramach osiedla około 700 mieszkań. W II etapie zaplanowano 154 mieszkania. Planowane oddanie do użytku to III kwartał 2013 roku.

Dom Development S.A. rozpoczyna sprzedaż i budowę kolejnego budynku w ramach projektu Wilno na Targówku. W III etapie osiedla powstaną 132 mieszkania. Planowane oddanie do użytku to II półrocze 2013 roku.

 

Dom Development S.A. rozpoczyna sprzedaż i budowę II etapu osiedla Oaza , zlokalizowanego we Wrocławiu przy ul. Pięknej w dzielnicy Krzyki. Łącznie na osiedlu planowane jest około 460 mieszkań. W II etapie przewidziano 130 mieszkań w jednym budynku o wysokości VII kondygnacji. Planowane oddanie do użytku II etapu to II kwartał 2013 r.

"

Dom Development rozpoczyna sprzedaż i budowę kolejnego etapu osiedla Saska usytuowanego przy ul. Bora Komorowskiego na warszawskim Gocławiu. W trzeciej fazie drugiego etapu osiedla powstanie łącznie 105 mieszkań w jednym budynku o zróżnicowanej wysokości od  VII do VIII kondygnacji. Planowane oddanie budynku do użytku to koniec  IV kwartału 2012 roku.

"

Dom Development rozpoczyna sprzedaż i budowę kolejnego etapu osiedla Miasteczko Regaty , usytuowanego przy ul. Kobiałka na warszawskiej Białołęce. W kolejnym etapie VI osiedla  powstanie łącznie 160 mieszkań w dwóch budynkach o wysokości III kondygnacji. Planowane oddanie budynków do użytku to I kwartał 2013 roku.

Dom Development rozpoczyna sprzedaż i budowę mieszkań na osiedlu Akropol, usytuowanym przy ul. Hery na warszawskim Bemowie. Na osiedlu powstanie łącznie 366 mieszkań w czterech budynkach o wysokości od V do VIII kondygnacji. Planowane oddanie osiedla do użytku to IV kwartał 2012 roku.

Dom Development rozpoczyna sprzedaż i budowę trzech kolejnych budynków w ramach projektu Wilno na Targówku. W pierwszej fazie drugiego etapu powstanie 117 mieszkań. Planowane oddanie do użytku to IV kwartał 2012 roku.

Dom Development rozpoczyna sprzedaż i budowę drugiej fazy drugiego etapu w ramach projektu Saska. W drugiej fazie drugiego etapu powstaną 144 mieszkania. Planowane oddanie do użytku to III kwartał 2012 roku.

PL